Overcom A.Ş.’ye Hoşgeldiniz…

Overcom

Overcom Enerji A.Ş. 1998 yılında endüstriyel tesislerin projelendirilmesi ile başlayan, zamanla çelik konstrüksiyon, makine, arıtma tesisleri imalatı ve endüstriyel altyapı tesislerinin montaj işleri ile sürekli kendini geliştiren ekibiyle günümüzde proje, imalat ve endüstriyel tesis kurulumları ile; üretim, altyapı, çevre teknolojileri ve bilişim sektörlerinde yerini almıştır. Marka gelişimini tamamlamak üzere 5 marka üzerine faaliyetlerini tesis ederek kurumsal yapısını geleceğin sektörleri olan enerji, endüstri, test ve belgelendirme, çevre teknolojileri ve bilişim alanları üzerine odaklamıştır.

Firmamız; geleceğin ekonomi ve yaşam standardını belirleyecek olan çevre ve enerji kaynaklarının verimli kullanılması için sürekli gelişen teknoloji ve akıl gücünün kılavuzluğunda tasarruf ve verim gibi kavramların hızla önem kazanmasıyla, alanında örnek niteliğinde projeler yaparak yarının Türkiye’sinin ekonomik ve siyası gücüne katkıda bulunmayı hedef edinmiş bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Overcom A.Ş. olarak; kalite bilincine ve insan sağlığına öncelik vererek çıktığımız bu yolda, öncelikle insan ve ailenin geleceğinin temini, huzurla yaşanabilecek bir geleceğin mirası ve arkasında uygulanabilir bir teknik, ölçülebilir bir kalite ve ulaşılabilir hedefler bırakmayı arzulayan firmamız; global ölçekte projelere iştirak etmek, uygulamak ve danışmanlık yapmak üzere yola çıkmıştır.

Değerlerimiz